понеділок, 29 червня 2015 р.

Створення мультизагрузочної флешки Windows XP

Продовжуючи попередню тему  створення мультизагрузочних флешок, хотів би виділити окремо флешку з ОС Windows XP. Як  в попередньому  варіанті ОС Windows XP не запишеться на флешку, тому ми будемо використовувати програму WinToFlash, яка доволі проста у використані. Завантажити можна тут. Встановлюємо та відкриваємо програму у папці:


Далі натискаємо на  вікно з зеленою галочкою:

Після цього натистикаємо Далі і вибираємо: "У мене є ISO образ або архів". Наступним кроком буде: вказати шлях до папки з Windows, та обрати флеш накопичувач:
Натискаємо Далі, підтверджуємо процес форматування, та чекаємо встановлення і в нас є готова до встановлення ОС флешка.
Примітка: Якщо ж ви скачали з інтернету образ ОС в форматі ISO, то вам знадобиться всі файлі видобути, це можна зробити за допомогою програми UltraISO.
В Bios вибираємо загрузку з нашої флешки, зберігаємо натиснувши клавішу F10 і після перезагрузки вибираємо "TXT Mode Setup Windows XP". Далі встановлюємо на необіхдний розділ при необхідності форматуємо. Після форматування та копіювання фійлів, компютер перезагрузиться і  потрібно, буде вибрати "GUI Mode Setup Windows XP". Після цього встановлюємо драйвера, необхідний софт. 
Удачі!

0 коментарі:

Дописати коментар