неділя, 21 грудня 2014 р.

Клітки кроликам (версія 2)

Набравшись  трішки досвіду хочу  написати нову  статтю про клітки для  утримання кроликів.  Зважаючи  на  недостатність часу  догляду  за кроликами завжди хочеться  трішки  автоматизувати процес  прибирання кліток  саме для цього можна  використати підлогу з рейки або сітки. Крім цього це зменшить ризик зараження кроликів  кокцидіозом. Для зручної очистки  кліток  я використав  знімну рейкову підлогу:


 Крім цього  для економії сіна  я використав  сінник із  сітки 25х50. Для  кроликів середніх порід до 4  місяців  можна  використовувати  сітку  25х25. Також  використовую таку конструкцію сінників:

 Також кролики  потребують постійної наявності  корму(зерносуміш або комбікорм) для  цього я використовую бункерні  кормушки та  напувалки з нипелем. Бункерні кормушки  можна замовити інтернеті або зробити власноруч (про це  розповім  пізніше).

 Для напувалок  я  використовую поліетиленові  бутилки та  нипель, який  можна замовити в інтернеті. Бутилки бажано брати темного забарвлення або обмотати чимось для зменшення проникнення сонячного світла та зменшення розвитку водоростей.
 
 Для завершення своєї статті покажу  пару фото моїх кліток:
 

 Удачі!


0 коментарі:

Дописати коментар