четвер, 5 квітня 2012 р.

Клітки кроликам

 Щоб утримувати кроликів потрібно мати добру клітку. Там повинно бути затишок (мінімум щілин), підлога в більшості рейками, ясла для сіна, годівниця і поїлка. Тепер розповім про все окремо:
 Клітку в більшості виготовляють з дерева, матеріал поширений та й інструменту мінімум потрібно. Але кролики її гризуть тому дехто робити з металу там важче. Я ж своїм кроликам, щоб не гризли даю гілки дерев, дуже добре вербу давати.


 Підлога в більшості з рейок або сітки але для кролів велетнів роблять суцільну. Рейкова підлога має переваги в тому що там прибирання не часто потрібне. Я ж використовую підлогу суцільну, але біля задньої стінки стоїть сітка. А ось на другому поверху в мене трохи по іншому, підлога дерево і наверх лист металу, а в боковій стінці невеличка щілина приблизно 1-2 см метал виведений на зовні сама клітка в мене під нахилом вліво куди все стікає. Результат в мене такий все сухо в клітці. Вигляд з вулиці:


Ясла ж роблю я з полички холодильника прикріплюючи до дверці клітки:

Годівниця в мене звичайна:


Але маю з авто насипанням на 1 лТакож для самиць, які мають кроленят зробив поличку, щоб відпочити від кроленят, які мучать з потребою молока. Вона і так втікала але б топтала би їх.


Зробив недавно поїлки своїм кроликам. Нипеля не знайшов в магазині, тому робив з підручних матеріалів.

Хай щастить!

5 коментарів:

  1. Адміністратор блогу видалив цей коментар.

    ВідповістиВидалити
  2. Коротко,ясно і толково. Молодець! Йди вперед !

    ВідповістиВидалити
  3. Привіт! У Вас супер ідеї, аж хочеться створити таке:) Свої праці і відео можете заміщувати на www.moyapidbirka.com.ua Це перший, повністю україномовний сайт, де безкоштовно можна завантажувати і скачувати великі файли: відео, фото, документи без обмежень розміру. Запрошую користати.

    ВідповістиВидалити