середа, 22 лютого 2012 р.

Інкубатор своїми руками з старих запчастин

 Вже пора і яйця в інкубатор закладати. А що робити коли його немає? Купити? Чи зробити самому? Я вибрав зробити самому але мені пощастило і деталі мені дісталися з старого інкубатора... Виявилося з "Квочка"1992 рік випуску майже всі деталі хоча не всі цілі. Ну нічого страшного в скрині управління були проводки погризені, замінити не проблема. А ось з зламаним Теном проблеми були але дякую форумчанину pas та sanykrimea за допомогу! Замінити 1 тен можна 5 лампами на 24В і 21Вт:Корпус я робив з ДСП та планок, утеплював мінеральною ватою та теплоізоляційною фольгою. Ось процес зібрання корпуса інкубатора своїми руками.  На останньому  фото видно гаки це для щільного закривання кришки інкубатора.

Ось вже закладка яєць:


В моєму випадку повезло з деталями тобто я не робив з 0. Але розповім як зробити з нуля для цього потрібно утеплена скриня, терморегулятор та лампочки(середньому 100вт). Робимо ящик як хочете, можете як я... Далі підключаємо терморегулятор його можна закріпити зсередини кришки, і підключаємо лампочки, не забуваємо про ТБ, тобто їх прикрити козирком з металу для того щоб нічого не загорілося поблизу. Ставимо посудини для води. Яйця класти можна на сітку чи що ви забажаєтеМожна зробити замість терморегулятора так: підбираємо лампочки потужністю для отримання бажаної температури.

5 коментарів:

 1. Нормально! Чекаю на репортаж про птицю..

  ВідповістиВидалити
 2. Влад, яйця над лампами прогріваються сельніше. Я, зроби в ламби збоку.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую за пораду! Я планую переробити повністю інкубатора. Цей мені не зручний...

   Видалити
 3. Кажуть голь на видумку хитра - так і ї, чого тільки не придумає бідний народ, коли можна купити готовий інкубатор за пару сотень гривень

  ВідповістиВидалити