понеділок, 14 листопада 2011 р.

Canon MP270 заправлення картриджів

 Напевно кожен мав проблему із заправкою картриджів. В сервісних центрах чорнила не повністю заправляють, а нові картриджі дуже дорого коштують. Тому найкращий варіант - заправка картриджі своїми руками. Також не забувайте - заправку потрібно здійснити найближчим часом після завершення чорнил! Отже в нас є пусті картриджі Canon PG-510 та Canon Cl-511:

Для заправки картриджів своїми руками  потрібно: чорнила для такого типу картриджів, 4 шприци (голка  менше 0,6 мм), скотч, пусті картридж:

 Спочатку знімаємо наклейку. На чорному картриджі видно один отвір, а на кольоровому є три отвори. В чорний картридж заливаємо 16 мм чорного чорнила ( обережно знизу чорнило витікає, найкраще його залити назад в баночку). А в кольоровому заливаємо чорнила (4 мм), як показано на фото:

 Після заливання чорнил все акуратно очищаємо вологими серветками, а отвори герметично заклеюємо скотчем. Вставляємо картриджі в контейнери, а потім в програмі робимо очищення: сопел.

 І отримаємо задоволення від друку!:)

Також хотілося би добавити, що через деякий час принтер відмовиться приймати картриджі, бо в принтері стоїть розрахунок чорнил і рівня фарб він не бачить! Тому щоб скинути слідкування потрібно потримати 10 секунд кнопку "Відміна" (Червоний круг з вписаним всередину трикутником).

10 коментарів:

 1. герметично не заклеювати. Потече чорнило

  ВідповістиВидалити
 2. а як прбити отвіру який заправляти краску

  ВідповістиВидалити
 3. Отвори зробити шилом чи тонким свердлом

  ВідповістиВидалити
 4. Відповіді
  1. у параматрах принтера є очистити сопла

   Видалити
 5. Здраствуйте!Можливо у вас була така проблема...принтер робить вигляд,що друкує,але виходять тільки пусті листки. Ні чого не можу зробити..підкажіть.. пошта semko.alona@mail.ru

  ВідповістиВидалити
 6. Після заправки не друкує червоний колір?

  ВідповістиВидалити